קומה 3 וחברת מידן סיימו בהצלחה את אינטגרציית "פרסם בקליק". החל מהיום כ 1000 משרדי תיווך יוכלו לפרסם בקומה 3 היישר מתוכנת התיווך של מידן.

קומה 3 וחברת מידן סיימו בהצלחה את אינטגרציית "פרסם בקליק"

אנו שמחים לעדכן על שת"פ בין פרויקט קומה 3 וחברת מידן, תוכנה למשרדי תיווך. השבוע הסתיימה אינטגרציה מוצרית בין שני הפתרונות . הפתרון של מידן "פרסם בקליק"  יאפשר למתווכי נדל"ן לפרסם נכסים מסחרים על המפה של קומה 3 ישירות מתוכנת התיווך ללא צורך לגשת לאתר. צוותי הפיתוח עבדו בשת"פ מלא ע"מ לסיים את האינטגרציה במהרה ולאפשר לכלל המתווכים בישראל חווית פרסום ושיווק חדשה ואפקטיבית ביותר.

שילוב של קומה 3 בתכנת מידן תאפשר לכ 1000משרדי תיווך וחברות נדל"ן לפרסם נכסים בקליק ללא כל השקעה נוספת ובקלות מרבית היישר מתוכנת מידן לניהול נדל"ן ומשרדי תיווך. אנו סמוכים ובטוחים ששת"פ מעין זה יטיב עם לקוחותינו ויאפשר להרחיב את מספר הנכסים על המפה ושיפור קומה 3 ככלי שיווק נכסים מסחריים.

אודות מידן:

http://www.meidanprog.co.il

"מידן תוכנה" מתמחה בבניית תוכנת תיווך למשרדי תיווך.

תוכנת התיווך של מידן תוכנה היא התוכנה הנפוצה ביותר בקרב משרדי התיווך בכל הארץ.
תוכנת התיווך מתעדכנת ישירות מהאינטרנט במידע על נתוני נדל"ן בכל מקום בארץ.

התוכנה היא תוכנה למשרד תיווך  והיא מותאמת לעבודה בריבוי משתמשים הרשאות מתאימות לסוכני נדל"ן הודעות  בין הסוכנים, התראות חכמות על נכסים לטיפול , מעקב על הנכסים והקונים בקלות ובמהירות.

תוכנת התיווך של מידן תוכנה היא תוכנה למשרדי תיווך גדולים וקטנים כאחד,.
השימוש בתוכנה קל ופשוט ואנו שוקדים רבות לשמור על קלות העבודה יחד עם עושר הכלים שיש בתוכנה. התוכנה מאפשרת עבודה על המחשב המקומי ובנוסף עבודה על המידע שלך מכל מקום דרך רשת האינטרט.

באתר קיים פורום בו נשמח לקבל את תגובותיכם והצעות ליעול ושיפור התוכנה, התוכנה מפותחת ומשתפרת בעזרת ההצעות והרעיונות המגיעים אלינו מכם המשתמשים לכן חשוב שתמשיכו לעזור לנו לשפר ולהתחדש.

אנו מצעים בנוסף לשימוש בתוכנה את שירות ה פרסום בקליק המאפשר לפרסם במספר אתרי לוחות ישירות מתוכנת התיווך, דבר החוסך זמן יקר וכסף רב, בנוסף אנו מציעים ללקוחותינו בניית אתר אינטרנט מלא הכולל תרגום אוטומטי ל צרפתית רוסית ואנגלית, שימוש בכלים אלה מעלה משמעותית את החשיפה לפרסום באינטרנט בקלות וביעילות, מקל על הליך הפרסום הארוך בכל לוח ולוח אינטרנטי ומאפשר לך להקטין את עלויות הפרסום.

מידע על תוכנת התיווך

 

  1. מה אפשר לעשות בתוכנה
  2. למה תוכנת תיווך של מידן
  3. נהל מידע טוב יותר ועשה יותר כסף
  4. עשה יותר בפחות זמן
  5. נהל את הסוכנים שלך ביעילות
  1. אינטגרציה מלאה לאופיס
  2. תוכנת תיווך גם באינטרנט
  3. המידע אצלי בסלולארי
  4. פרסום בקליק – הקפצות אוטומטיות
  5. מידע – לא רק זמין אלא בזמן ובמקום שצריך אותו

One thought on “קומה 3 וחברת מידן סיימו בהצלחה את אינטגרציית "פרסם בקליק". החל מהיום כ 1000 משרדי תיווך יוכלו לפרסם בקומה 3 היישר מתוכנת התיווך של מידן.”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *