משרדים להשכרה בתל אביב מקבוצת רומנורימודלינג מצטרפת למפה של קומה 3

משרדים להשכרה בתל אביב מקבוצת רומנורימודלינג מצטרפת למפה של קומה 3

אנו שמחים לבשר על הצטרפותה של קבוצת רומנורימודלינג-משרדים להשכרה בתל באביב למפה של קומה 3. קבוצת רומנורימודלינג מתמחה בתחום הנדל"ן העסקי ומספקת שירותיי שיווק וניהול נכסים והשקעות.
שת"פ מעין זה מהווה אבן דרך חשובה בפרויקט קומה 3 ורוח גבית משמעותית.
כבר עכשיו ניתן למצוא את נכסי קבוצת רומנורימודלינג-משרדים להשכרה בתל באביב הפנויים מפורסמים על המפה של קומה 3 עם כל האינפורמציה ופרטי הנכסים:
http://www.koma3.co.il/mykoma3/q_user=76

אודות רומנורימודלינג-משרדים להשכרה בתל באביב:

אחת המשימות המורכבות עבור חברה הינה מציאת משרד מתאים, לכאורה העניין נראה די פשוט, מחפשים כמה ימים, פוגשים כמה מתווכים או בעלי נכסים ומוצאים, אך זהו ממש לא המצב בתל אביב, לאלו שכבר יודעים על מה אנו מדברים יש לנו חדשות טובות בשבילכם – הגעתם! אנחנו משרדים להשכרה בתל אביב קבוצה חברתית המנהלת ומשווקת אלפי מטרים מסחריים להשכרה בעיר, מחדר יחיד ועד קומות שלמות במגוון רחב של איזורים בתל אביב וללא עמלות תיווך (גם ככה יקר לעבור משרד…) כלקוחות בעצמנו אנו נותנים את השירות אותו היינו רוצים לקבל ולכן חשוב לנו לספק מידע מקיף על מנת למנוע ביזבוז זמן יקר.בדף הפייסבוק שלנו תמצאו מגוון משרדים פנויים להשכרה כולל מפרט מלא לכל נכס, תמונות והכי חשוב תוכלו לשאול שאלות, לתאם לראות נכסים ולהתעדכן אונליין.
קבוצתנו מתמחה בתחום הנדל"ן העסקי ומספקת שירותיי שיווק וניהול נכסים והשקעות, הקבוצה מורכבת ממגוון בעלי מקצוע מנוסים אשר עובדים יחדיו ומטרתה לספק שירות יעיל, תכליתי ואיכותי לבעלי נכסים ושירות חינמי לשוכרים.
______________________________

רומנורימודלינג- עיצוב ושיווק משרדים

http://www.facebook.com/Romanore

http://romano.coi.co.il/

טלפקס:03-7327394

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *