עסקים להשכרה וחנויות להשכרה- דברים שלמדתי

האתר 'קומה 3' קיים מזה כמה חודשים ומטרתו לקשר בין בעלי הנכסים המסחריים לבין אלה שמחפשים נכסים כאלה.

מהיום הראשון שמנו את הדגש באתר על משרדים להשכרה, יצרנו קשרים עם חברות נדלן מניב מהמובילות במשק כמו ריט1, אספן, ביג סנטרס, אמות אלוני חץ, סלע קפיטל ועוד … והעלינו את הנכסים שלהם לאתר. יצרנו קשר עם חברות תיווך גדולות כמו אנגלו סכסון, רימקס, רשף נכסים ועוד.. בשביל לתת כיסוי מלא ומקיף בכל הארץ. בהמשך יצרנו קשר עם גופים ציבוריים גדולים כמו עיריית תל-אביב, רשות הנגב, עיריית רעננה, עיריית באר-שבע ועוד על מנת לאפשר לכל עירייה לתת פוקוס להתפתחות המסחר והעסקים בשטח שלהם.

לאחרונה החלטנו לנהל קמפיין פרסומי בגוגל אדוורדס במטרה לבחון את אפקטיביות התכנים שלנו ועל מנת שנוכל לדעת מה מחפשים האנשים בבית, אילה תכנים ואילו סוגי נכסים מסחריים.
על הקמפיין הזה והתוצאות שלו אני אפרסם בלוג בפעם אחרת אבל משהו שנורא בולט לעין צץ- אנשים מחפשים והרבה עסקים להשכרה וחנויות להשכרה ולאו דווקא משרדים להשכרה.  יותר מכך, חנויות להשכרה הינו תת סעיף של עסקים להשכרה ולכן כמותית מספר החיפושים משמעותי יותר.

למעשה בארבעה ימים הראשונים של הקמפיין כאשר מתוכם יומיים היו שישי שבת, המונח "עסקים להשכרה" נרשם בגוגל 800 פעם ו"חנויות להשכרה" לא הרחק מאחור. נתון זה הפתיע אותנו מאד ואנחנו בקרוב ניישם את העובדה הזו באתר שלנו על מנת לפנות אל אותם אנשים שמחפשים להקים עסקים ו/או למצוא חנויות לחלום שלהם.

את הנתון הרב של מחפשי 'עסקים להשכרה' ניתן לפרש ולתאר בכמה כיוונים שונים:
1. אוכלוסיית מחפשי המשרדים להשכרה מוגבלת למנהלי חברות ומכיוון שלא כולם מחפשים בו זמנית הרי מדובר באוכולוסייה לא גדולה משמעותית ברגע נתון.

2. עסקים להשכרה הינו מונח רחב שמכיל בתוכו סוגים שונים של עסקים ובגדלים שונים, האנשים מאחוריי העסקים שונים זה מזה ולכולם יש חלום להצליח ובגדול.

3. כמותית יש יותר עסקים מאשר משרדים.

4. מבחינה גאוגרפית יש עסקים בכל הארץ וכמעט בכל עיר או יישוב כאשר משרדים מוגבלים לרוב לאיזורים המסחריים בלבד.

עם כל הנתונים האלה ומה שאנחנו לומדים מהם, האתר ייפנה יותר ויותר אל אותם מחפשי עסקים להשכרה וחנויות להשכרה וכמובן נמשיך לטפח את החלק שלנו במשרדים להשכרה שגודל מיום ליום.
אנחנו נשמח לקבל תגובות על הבלוג הזה, רעיונות לביצוע וכמובן שהכי נשמח אם תמשיכו להשתמש באתר.

One thought on “עסקים להשכרה וחנויות להשכרה- דברים שלמדתי”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *