מציאת משרד קטן מעולם לא הייתה קלה יותר

בפוסטים הקודמים שדיברו על מילים חשובות למנועי החיפוש, הדגשתי את החשיבות של המילים עסקים להשכרה וחנויות להשכרה. כל אחת מהמילים פונה לקהל גדול מאד של מחפשים שלאו דווקא משתמש ב "משרדים להשכרה" על הווריאציות השונות שלו ומאפשר להגיע ללקוחות פוטנציאליים רבים.

ובאמת החל מאותו פוסט ראינו תנועה רבה אל האתר בזכות המילים הללו כאשר התנועה גדלה בעיקר באזור החיפוש של עסקים וחנויות להשכרה.

ישבנו חשבנו, מה הלאה? כיצד להגיע לעוד לקוחות, לכאלה שמחפשים דברים אחרים, שונים ולאו דווקא סטנדרטים. נכנסו לכלים של גוגל, לכלי שעוזר לאתר מילים רלוונטיות וחיפשנו עוד מילים רלוונטיות.

מצאנו את משרד קטן שאמנם לא זוכה לרייטינג גבוה כמו הנ"ל אבל עם תנועה חודשית יפה.

למה בחרנו להשתמש בו?

קומה3 נכון להיום מתקרבת לחצי מיליון מטר ריבועי של נכסים בכל הארץ. נתון זה אשר מתפזר על פני סוגים שונים של נכסים ובאזורים שונים מאפשר להוציא ולנתח נתונים סטטיסטים רבים. אחד הנתונים הוא הגודל הממוצע של נדל"ן מסחרי בישראל ואשר גם אותו ניתן לפלח לפי סוגי הנדל"ן.   הנתון מראה שגודל שטח נדל"ן מסחרי בישראל הוא 518 מ"ר וכאשר מתמקדים ומפלחים מוצאים שגודל ממוצע של משרדים בישראל הוא 304 מ"ר.

בדיקה יותר מדוקדקת מגלה שרק 20% מהמשרדים הנ"ל נמצאים מעל הממוצע ו- 80% מתחתיו. כלומר יש ריכוז גבוה מאד של משרדים קטנים יחסית. למעשה משרדים עד 50 מ"ר מהווים כמעט 25% מכלל המשרדים הפנויים.

האתר קומה 3 הוקם בתחילת 2012 בראייה שצריך להפוך את החיפוש אחר הנכס המסחרי הבא שלך לקל יותר, האתר משתמש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ופונה לכל סוגי הנכסים. נתון של 25% מחפשי משרד קטן הוא בהחלט חשוב כדי להביא עוד לקוחות שיכירו את הפלטפורמה שלנו וישתמשו בה לטובתם.

 

כיצד מחפשים משרד קטן בעזרת קומה 3?

נכנסים לאתר קומה 3 ובחלק העליון מצד שמאל בוחרים את סוג הנכס (למשל משרדים) ולאחר מכן מימינו את הגודל הרצוי (ראה תמונה מצורפת), התוצאה תציג על המפה את כל הנכסים הפנויים בהתאם לפילטר.  לנוחיותכם מצורף מחשבון חכם שמאפשר לכם למצוא נכס לפי מספר אנשים.

קומה 3- משרד קטן

One thought on “מציאת משרד קטן מעולם לא הייתה קלה יותר”

  1. פינגבאק: דברים שיש להימנע מהם כאשר מחפשים נדל"ן מסחרי להשקעה | דירות יוקרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *