מה זה נדלן מניב? רווחיות מול סיכונים

מאת 

אצל אנשי מקצוע מענף הנדל"ן, נדלן מניב נתפס לרוב כסוג השקעה מעולם הנדל"ן המסחרי, משרדים, חנויות, נכסים עסקיים ועוד. למעשה נדלן מניב עונה על כל נכס המניב לבעליו תשואה על השכרתו ורווח על מכירתו העתידית. האם נוכל למצוא נדלן מניב אשר מספק לנו גם רווח נאה וגם לא מסוכן? בהחלט כן!

 נדלן מניב כאפיק השקעה פיננסי למשקיע הסולידי

"תשקיע באבנים – זה בטוח!" סיסמא אשר שימשה את גדולי היזמים בדורנו כמנטרה ודרך חיים. על פניו עושה רושם שהשקעה בנכס דלא ניידי בטוחה יותר מאשר השקעה בניירות ערך בורסאיות שאף אחד לא מבטיח לך את ערכן האמיתי בעתיד הקרוב והרחוק. נכס זה דבר ממשי קבוע ויציב. אך האם אתה צריך להיות מקצוען בתחום על מנת למקסם את הרווח שלך בהשקעת נדלן?

גורם הרווח חשוב ליזם הנדל"ן המקצועי בבואו לעשות עסקת נדלן מניבה. אדרבא למשקיע הסולידי אשר רוצה למקסם את השקעתו כמה שיותר וללא הבנה רבה בתחום. הרבה פעמים דווקא משקיעים סולידיים אשר אינם יזמים בנפשם צריכים  לחפש עסקאות נדלן מניבות באמצעות גורמים מקצועיים אשר ימקסמו את ההשקעה שלהם. וישמשו אותם כמגן בינם לבין עסקת נדלן מניב מוצלחת.

 3 מרכיבים שיש לדעת על נדלן מניב

תשואה והשבחה מול סיכון זה שם המשחק בבואך להשקיע בנדל"ן מניב. לכן עליך לשאול עצמך איפה שלשת המרכיבים הללו יכולים להתקיים אופטימאלית. תשואה, כלומר הרווח השנתי אשר הנכס שלך עושה מהשכרתו. והשבחה, הרווח אותו עושה הנכס בבואך לממש את הנכס באמצעות מכירתו. לאחר הבנת פרמטרים אלו עליך לראות בהשקעת נדלן מניב טובה כזאת היכולה למקסם את הרווח שלך על ההשקעה תוך מזעור הסיכון, בעיות שוכרים, אזור שלא מתפתח כמתוכנן, נכס יקר ועוד.

 נדלן מניב בארה"ב עד כמה זה באמת רווחי?

שוק גואה לא מניב השקעות נדלן מניבות טובות. זה ברור. המחיר היקר על רכישת הנכס נוגס בתשואה השנתית ולא מעודד מבחינת השבחה עתידית . הסיכון בעסקה כזו גדול מידי. נדלן בארה"ב נתפס היום אצל יותר ויותר משקיעים סולידיים כהשקעת נדלן טובה בגלל המשבר בענף הנדל"ן האמריקאי המזמן הזדמנותית השקעה מעולות. עם נכסים המניבים תשואה נטו שנתית של 11% ויותר ועם פוטנציאל השבחה עתידי של עד 100% ממחיר הנכס.

 נדלן מניב בארה"ב רוכשים באמצעות חברה יזמית מקצוענית

על מנת למזער את גורם הסיכון בעסקת נדלן מניב ולאחר שהחלטת שארצות הברית בהחלט מזמנת הזדמנויות השקעה בנדל"ן מעולות . חשוב לך לנסות אפשרות רכישה דרך חברה יזמית מתמחה. לחברה כזו מספר יתרונות, ראשית הניסיון הרב שלה במציאת נכס אטרקטיבי הממקסם את ההשקעה שלך הן מבחינת תשואה והן מבחינת השבחה עתידית.

בנוסף השקט הנפשי שחברה כזו נותנת לך כמשקיע סולידי. חברה הדואגת לכל צרכיך, ממציאת שוכר איכותי, אחריות על תכולת הנכס לפרק זמן קצוב, התחייבות לתשואה נטו אטרקטיבית מהשכרת הנכס, שקיפות מלאה על הנכס , מבטחת את הנכס כנגד בעיות עתידיות לא צפויות ומספקת לך השקעת נדלן מניב רווחית ובטוחה.

אודי שלומי
נציג שיווק בישראל
America Israel Investments LLC

/
Articles.co.il/אודי שלומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *