הצצה לשינויים של אתר הנדלן המסחרי המוביל בישראל 'קומה 3'

בתקופה האחרונה ולאחר שיחות רבות עם לקוחות רבים שלנו, האתר קומה 3 מחדש ומשנה את האתר על מנת להתאים את עצמו לכמות המידע שעובר דרכו.

מצד אחד אני נרגש לכתוב על השינויים הבאים עלינו לטובה ושעליהם אנו עובדים מזה זמן מה, ומהצד השני מבוכה לכתוב את הפוסט הזה .. מיד תבינו למה.

'קומה 3' קיימת כמעט כשנה וחצי, במהלך השנה וחצי צברנו ניסיון רב בעולם הנדלן המסחרי, נפגשנו עם אנשים רבים וחשובים, חלקם מובילים בתחומם, הכרנו אנשים נהדרים מעולם ההיי טק וסצינת הסטארטאפ הישראלית, זכינו להכיר אנשים משפיעים מגופים ממשלתיים ומוניציפאלים ובעיקר זכינו למנת אהבה והערכה מכל אחד שפגש את האתר והתלהב מהרעיון שקהילת הנדלן המסחרי זוכה סופסוף להתייחסות אישית וממוקדת.

ההתלהבות מסביבנו הייתה רבה, כמות הנכסים גדלה בצורה מתמדת והטראפיק לאתר הביא אותנו להיות בשלב כלשהו בין ה- 300 אתרים המובילים בישראל עם 500 כניסות ייחודיות של משתמשים ביום (Unique Users) ואז קרה דבר נוסף- הביצועים של האתר נפגעו, לפתע לעמוד הראשי לקח להיטען כמעט 20 שניות דבר שבאינטרנט של היום קשה לעיכול, בתור פתרון מהיר העברנו את האתר לחוות שרתים בישראל אשר מספקת ביצועים גבוהים, גם פתרון זה במהרה לא היה אפקטיבי ועמדנו בפני צומת דרכים.

לשמחתנו אחריי עבודה מאומצת של חצי שנה שכללה מחקר רב, דיזיין חדש וכתיבת קוד חדשה לגמרי (את כל המידע הזה ועוד אני אעלה כאשר האתר החדש יעלה לאוויר) האתר החדש יהיה מהיר מאד, מהיר במושגים עולמיים ולעומת כל אתר אחר בסגמנט שלנו ובישראל בפרט.

כבר היום ניתן לראות חלק מהשינוי בלינק הבא- http://www.koma3.co.il/list

מכיוון השינוי המלא ייעשה בשלבים, כרגע הוא משולב כלינק מהעמוד הראשי- http://www.koma3.co.il  על מנת שנוכל לקבל פידבקים נוספים על השינוי ונוכל לעקוב אחריי תנועת משתמשים ישנים וחדשים.

בנוסף בקרוב ייעלה לאוויר האתר הבריטי של 'קומה 3' מעודכן בשינויים החדשים ולאחריו האתרים הבינלאומיים האחרים.

 

אנחנו נשמח לקבל תגובות על השינוי החדש, על העיצוב, על התוכן והצעות לשיפור.

נשמח לקבל הצעות לכתיבת תוכן, האם יש נושאים שמעניינים אתכם ושהייתם מעוניינים שנכתוב עליהם יותר.

 

תודה על כל הפידבקים, צוות קומה 3

info@koma3.co.il

 

One thought on “הצצה לשינויים של אתר הנדלן המסחרי המוביל בישראל 'קומה 3'”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *