המדריך המלא לרכישת נדל"ן בארה"ב

מאת 

עושה רושם שיותר ויותר ישראלים רואים ברכישת נדלן מניב באמריקה אפיק השקעה רווחי החובק בתוכו לא מעט הטבות, המחיר הנמוך של הנכס, התשואות הגבוהות שהנכס מניב ביחס לנכסים בארץ, פוטנציאל ההשבחה הגבוה ועוד. לפני שהינך מתכוון לרכוש נדלן מניב בארה"ב בוא נעשה סדר בדברים.

נדלן בארה"ב רוכשים דרך חברה יזמית אמינה ומוכרת

יש משקיעים שהיזמות הלא אמצעית נושפת באפם. הם יעשו הכול על מנת למקסם את התשואה על הנכס שהם רכשו ועדיף לבד. אפשרות של קניית נדלן בארה"ב לבד היא אפשרות טובה למי שמכיר את שוק הנדל"ן האמריקאי והגורמים הפועלים בו. ישראלים רבים נפלו בעסקאות נדלן כושלות בגלל אותו צורך לקנות לבד.בדיוק בנקודה זו נכנסת חברת השקעות בנדל"ן יזמית אשר מציעה לך המשקיע לקנות באמצעותה נכסים מניבים בארה"ב.

הידע והקשרים שברשות החברה בשוק המקומי ישרתו אותך לכדי עסקה טובה. נכון תוכל אולי למצוא נכסים זולים יותר אם ברשותך הרבה זמן וסבלנות. אבל אף פעם לא תוכל לעמוד באמת על איכות הנכס והבעיות שיש לו. חברה יזמית מספקת לך בעיקר שקט נפשי והופכת את ההשקעה לפחות יזמית מבחינתך ויותר פיננסית.

נדלן בארה"ב רוכשים דווקא בערים הפחות מוכרות

כישראלים אנחנו אוהבים שמות מוכרים . ערים ראשיות ומוכרות נתפסות כיעד אטרקטיבי לרכישת נדל"ן. זו טעות קלאסית המזמינה לעיתים קרובות עסקאות פחות מוצלחות. הערים הגדולות בארה"ב יקרות יותר ובעלות נכסים ישנים יותר. בנייה מאסיבית של נדל"ן בערים אלו בשנים האחרונות הביאה להגדלת ההיצע בנכסים, מגמה הגוררת למרות מחירם האטרקטיבי לכאורה של הנכסים הללו, להחלשתם בשוק השכירויות.

דווקא הערים הפחות מוכרות חובקות הזדמנויות נדל"ן מצוינות. כמשקיע עליך לראות ראשית את הרציונל בהשקעה ופחות את מקום ההשקעה. חברה יזמית מנוסה תמיד תחפש יעדים להשקעה לפי פרמטרים מקצועיים כגון: הגירה חיובית, תשתיות ועבודה, ביקושים ערים בשוק השכירויות ויכולת מימוש גבוהה.

האם לחברה המציעה לך נדלן בארה"ב יש  מאגר נכסים משל עצמה ולמה זה חשוב?

יש הרבה חברות ישראליות בשוק הנדל"ן האמריקאי. חלקן מציעות נכסים המופיעים במ.ל.ס האמריקאי, מאגר הדירות והבתים הפתוח לציבור כולו. האחראיות שלהם כלפי הנכס מזערית. לפני שאתה קונה נכס באמצעות חברה חשוב שתבדוק האם הנכסים שברשות החברה שייכים לחברה עצמה, מה מצבם של הנכסים הללו, האם הם חדשים יחסית, האם הם נבדקו ושופצו על ידי החברה, איזו אחריות נותנת לך החברה באשר לטיב הנכס אותו אתה מעוניין לרכוש ולתכולתו.

תשואה אטרקטיבית נטו על קניית נדלן בארה"ב – מה זה אומר?

כמעט כל חברה מפרסמת את נתון התשואה האטרקטיבי על הנכס וטוב שכך. שוק הנדל"ן בארצות הברית מזמן תשואות מעולות ונכסים מניבים כמעט ללא תחרות בדוגמא למקומות אחרים בעולם. אך מה זה בדיוק אומר תשואה נטו? הכוונה לתשואה הנגזרת לך המשקיע לאחר ניכוי עמלת הניהול של חברת הניהול המפקחת על הנכס שלך והדואגת למצוא לך שוכר איכותי ולדמי הביטוח שלך על הבית. לאחר ניכוי שני פרמטרים אלה, התשואה על השקעת נדלן בארה"ב יכולה להגיע לעד 11% נטו ואף יותר.

מי מבטיח לך רצף ויציבות בתשואות על הנכס   

אולי אחת החששות של המשקיע הישראלי נוגעות לעניין התשואה על הנכס לאורך זמן. מי מבטיח לך תשואת אטרקטיבית נטו לאורך זמן? התשובות לחשש טבעי זה נעוצות בחברה עצמה באמצעותה אתה רוכש את הנכס. חברה רצינית צריכה להכיר את הנכסים אשר ברשותה ואת הביקוש להשכרתם  בשוק השכירויות המקומי.

ניתוח עסקי מעמיק ומקצועי של החברה לגבי יעדי השקעה שלה יבטיחו לך תשואה מעולה לאורך זמן. לרשות החברה צריכים להיות סוג נכסים איכותיים ומשופצים הפופולאריים בקרב שוכרים פוטנציאלים. תמיד תוכל לעמוד על רצינותה של החברה דרכה אתה רוכש נדל"ן בארה"ב במידה והיא מוכנה לבטח את השכירות על הנכס שלך לפחות לפרק זמן קצוב, דבר המעיד על רצינותה וחוסנה המקצועי.

אודי שלומי
נציג שיווק בישראל
America Israel Investmnts LLC

/
 Articles.co.il/אודי שלומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *